Testy z Excela dla Kandydatów do Pracy

 

Wiedza przedstawiona w poprzedzających lekcjach jest w pełni wystarczająca, aby bez problemów zdać typowy Test Znajomości Excela, przeprowadzany przez firmy w celu sprawdzenia umiejętności potencjalnych pracowników.

 

W katalogu z ćwiczeniami do tego kursu przedstawiam autentyczne testy ze znajomości Excela używane w firmach do sprawdzania kandydatów do pracy.

Nie wyczerpują one wszystkich omawianych w ramach tego kursu tematów, jednak pozwolą zapoznać się ze sposobem przeprowadzania tego typu testów.

 

Nazwy plików to:

Test z excela 1

Test z excela 2

Test z excela 3 podstawy

Test z excela 4 po angielsku

Test z excela 4 po polsku

Test z excela 5 podstawy

Test z excela 6

 

Część testów wymaga uruchomienia makr

 

Powodzenia!

 

Ta lekcja może być obejrzana lub przeczytana poniżej.

Filmy wyglądają najlepiej jeśli będą odtwarzane w rozdzielczości 720p HD, rozdzielczość można zmienić dopiero po uruchomieniu filmu klikając na ikonie trybika  która pojawi się w prawym dolnym rogu ekranu. Po kilku sekundach od zmiany obraz wyostrzy się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli posiadasz test znajomości Excela, którym posługuje się lub posługiwała się Twoja firma lub agencja headhunterska, prześlij go na mój adres email, wraz z informacją czy mogę go umieścić na stronie. Jeśli umieszczenie na stronie nie jest możliwe, przygotuję test sprawdzający te same umiejętności z innymi danymi.

 

Ważne aby był to test faktycznie używany w korporacji, a nie np. zaliczeniowy na studiach.